ПРОЕКТ

 

 

 
 


                                                        

                                 ЛАЩІВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                           ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

           ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ У11 СКЛИКАННЯ

                  

                  РІШЕННЯ

 

    ________ 2018 року                с.Лащова                     №____

 

Про план діяльності з  підготовки та

перегляду  проектіврегуляторних

актів сільської ради на 2019рік

 

      Заслухавши та обговоривши доповідь голови постійної комісії з питань планування,  бюджету та фінансів, відповідно до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконаня  частини 1 статті 7,  статті 13 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", врахувавши попозиції постійних комісій сільської ради, сільська рада

ВИРІШИЛА: 

 

          1.Затвердити план діяльності з підготовкита перегляду  проектів регуляторних актів  сільської ради на 2019рік (додається)

 

          2.Доручити секретарю ради  оприлюднити план діяльностіз підготовкита перегляду  проектів регуляторних актів  сільської ради на 2019рік до 15 грудня 2018 року в одному з  районних ЗМІ та на сайті сільської ради.

 

          3.Конроль за виконанням плану діяльності з підготовкита перегляду  проектів регуляторних актів  сільської ради на 2019рік покласти на сільського голову та на комісію з питань планування, бюджету та фінансів сільської ради

 

    Сільський голова                                                            Т.Дворнікова   

 

ПРОЕКТ

 

 
 

                                                        

                                 ЛАЩІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

                           ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ У11 СКЛИКАННЯ

                  

                  РІШЕННЯ

 

    ________ 2018 року                    с. Лащова                            №____

   

 Про звіт сільського голови

 про  здійснення державної

 регуляторної політики  у 2018 році

 

        На виконання статті 38  Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" щодо заслуховування щорічного   звіту   сільського голови  про  здійснення  державної  регуляторної політики та оприлюднення його в ЗМІ, , відповідно до статей 42, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" з метою забезпечення додержання принципів державної регуляторної політики сільською радою, вдосконалення правового регулювання  господарських відносин на території сільської ради та врахувавши пропозиції відповідальної постійної комісії сільської ради з питань планування, бюджету та фінансів,  сільська рада

 

ВИРІШИЛА :

 

    1.Звіт сільського голови про  здійснення державної регуляторної політики  в 2018 році взяти до відома (додається).

    2.Виконавчому апарату  сільської ради  продовжити роботу над забезпеченням додержання принципів державної регуляторної політики сільською радою, вдосконалення правового регулювання  господарських відносин на території сільської ради.

    3. Доручити секретарю ради оприлюднити  звіт сільського голови  про  здійснення державної регуляторної політики   сільською радою в 2018 році  в одному з районних друкованих ЗМІ.

    4.Конроль за виконанням рішенняпокласти на сільського голову та на комісію з питаньпланування,  бюджету та фінансів сільської ради.

 

 

  Сільський голова                                                                   Т.Дворнікова

 

ПРОЕКТ       

 

                               ЛАЩІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 2018 року

         с. Лащова

 

 

Про видачу  Баланюку П.К. дублікату

свідоцтва про право власності на

майновий пай(майновийсертифікат)

 

      Розглянувши заяву Баланюка  П.К.  від  31.08.2018р.  про видачу йому дублікату Свідоцтва про право власності на майновий пайчлена колективного сільськогосподарського підприємства (майновийсертифікат)взамін загубленого, взявши до уваги  оголошення про втрату майнового свідоцтва ЧЕ-ХІУ №204389 , надрукованого в газеті «Колос» №39  від 27.09.2018року ,  відповідно до Указу Президента     УкраїниУкраїнивід29 січня   2001  р.  N  62/2001    "Про  заходи  щодозабезпеченнязахистумайнових прав селян  у  процесіреформуванняаграрного  сектора  економіки",   постанови КабінетуМіністрівУкраїнивід 28 лютого 2001 року N  177 "Про  врегулюванняпитаньщодозабезпеченнязахистумайнових правселян  у  процесіреформування   аграрного   сектору   економіки"та враховуючи  роз*яснення надані в листі Міністерства аграрної політики України N 37-25-3-11/3923 від 05.05.2001«Щодо порядку видачі, обліку та погашенняСвідоцтва   про право власності на майновий пай члена коллективногосільськогосподарськогопідприємства (майновийсертифікат)» , Лащівська сільська рада

ВИРІШИЛА :

      1. В зв’язку із втратою гр. Баланюком П. К. майнового сертифікату ЧЕ №204389 , видати Баланюку Петру Костянтиновичу дублікат Свідоцтва про право власності на майновий пай(майновий сертифікат) члена колективного сільськогосподарського підприємства Агрофірма «Лащова» в т.ч. СТОВ «Лащова» на суму  1 712 гривень.

 

      2. Секретарю ради  зареєструвати   дублікат  Свідоцтва про право власності на майновий пай(майновийсертифікат), видане  Баланюку П.К.   у   Книзі   обліку свідоцтв.

 

 Сільський голова                                                         Т.Дворнікова

 

ПРОЕКТ

                                   ЛАЩІВСЬКАСІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

        ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ               

                                             РІШЕННЯ  

     ______2018                                                       №__________

 

Про управління майном

спільної власності територіальних

громад сіл і міста Тальнівського району

 

 Відповідно до статті 142 Конституції України, статті 60,  пункту 10«Прикінцевих та перехідних  положень»  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись  статтею 369 Цивільного кодексу України,  врахувавши рішення координаційно – конкультивної  ради  при Тальнівській районній раді від  16.10.2018 року  та те, що відповідно до ч.4 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районні та обласні ради від імені територіальних громад сіл, селищ, міст здійснюють управління об'єктами їхньої спільної власності, що задовольняють спільні потреби територіальних громад,  сільська рада

ВИРІШИЛА :

      1.Доручити Тальнівській районній раді здійснювати  надання в орендне користування,  закріплення на праві  оперативного управління та передачу на баланс  майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району    чи його частин,   не допускаючи при цьому  ослаблення  економічних основ місцевого самоврядування та  зменшення  обсягу надання  відповідних послуг населенню.

 2. Встановити, що пункт 1 цього рішення застосовується  до  всіх майнових операцій, крім відчуження майна,  які здійснювались та будуть здійснюватисьТальнівською районною радою  від імені територіальних громад сіл і  міста району на правах  управління об'єктами спільної власностітериторіальних громад сіл і міста Тальнівського району.

     3. Тальнівській районній раді:

     3.1. в подальшому надавати сільській раді  копії  рішень щодо передачів орендне користування,  закріплення на праві  оперативного управління та передачу на баланс майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл і міста в особі Тальнівської   районної ради   чи його частин;

     3.2. відчуження  майна,  що належить до спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району  здійснювати  лише за окремим рішенням  сільської ради, яким будуть визначені доцільність та умови відчуження майна.

     4. Секретарю сільської ради Данилюк Л.А. копію цього рішення надіслати Тальнівській районній раді.

Сільський голова             Т.Дворнікова