«ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення  регуляторного акту –  рішенняЛащівської    сільської ради  «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік».

 

      Рішення підготовлено  відповідно до вимог Податкового Кодексу України  та інших нормативно-правових актів.

 

      Мета даного  рішення    - прийняття  регуляторного акту дозволить забезпечити реалізацію державної політики в податковій сфері, спрямовану на поповнення дохідної частини  місцевого  бюджету.

    

Адреса розробника : Черкаська область Тальнівський район, село Лащова, вул.Шкільна, № 50, виконавчий комітет  сільської ради.

 

Спосіб оприлюднення:  регуляторний акт – рішення Лащівської    сільської ради  «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік» опублікований в Тальнівській районній  загальнополітичній газеті  «Тальнівщина»  № 51-52 від 29.06.2017року, а також регуляторний  акт та аналіз регуляторного впливу  розміщено на веб сайті  Лащівської сільської ради: http: talnern.qov.ua/adminlaschjva у розділах: «Діяльність – Регуляторні акти».

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб  в письмовому вигляді  прийматимуться протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за адресою розробника регуляторного акту.

 

Сільський голова                                          Т.В. Дворнікова                      

                                               

                                         «ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення  регуляторного акту -   рішенняЛащівської    сільської ради  «Про встановлення ставок земельного податку, пільг з його сплати  та розміру орендної плати  на 2018 рік».

      Мета даного  рішення    - прийняття  регуляторного акту, що  дозволить забезпечити реалізацію державної політики в податковій сфері, спрямовану на поповнення дохідної частини  місцевого  бюджету.

 

Адреса розробника : Черкаська область Тальнівський район, село Лащова  , вул.Шкільна, № 50, виконавчий комітет  Лащівської  сільської ради.

 

Спосіб оприлюднення:  регуляторний акт – рішення Лащівської    сільської ради  «Про встановлення ставок земельного податку, пільг з його сплати  та розміру орендної плати  на 2018 рік» опублікований в Тальнівській районній  загальнополітичній газеті  «Тальнівщина»  № 51-52 від 29.06.2017року, а також регуляторний  акт та аналіз регуляторного впливу  розміщено на веб сайті  Лащівської сільської ради: http:talnern.qov.ua/adminlaschova у розділах: «Діяльність – Регуляторні акти».

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб  в письмовому вигляді  прийматимуться протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за адресою розробника регуляторного акт

 

Сільський голова                                                         Т.В. Дворнікова