ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення  регуляторного акту -  проекту рішенняЛащівської        сільської ради  «Про Порядок проведення конкурсу на право оренди, Методику розрахунку орендної плати та Типовий договір оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади».

 

     Проект рішення підготовлено  відповідно до вимог Податкового Кодексу України  та інших нормативно-правових актів.

 

      Мета прийняття даного  рішення    - прийняття регуляторного акту  дозволить підвищити ефективність використання комунального майна територіальної громади села.

 

     Адреса розробника : Черкаська область Тальнівський район, село Лащова ,  вул.Шкільна, буд. 50, виконавчий комітет  сільської ради.

 

    Спосіб оприлюднення:  регуляторний  акт та аналіз регуляторного впливу  буде розміщено в п’ятиденний строк з дня оприлюднення цього оголошення  на офіційному веб сайті    сільської ради за електронною адресою: http: laschova.talnern.qov.ua. в  розділі  «Діяльність», підрозділ «Регуляторні акти»

 

    Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб  в письмовому вигляді  прийматимуться протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу регуляторного впливу за адресою розробника регуляторного акту.

 

 

Сільський голова                                                         Т. Дворнікова