Рішення виконкому ради

   ЛАЩІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 28 квітня 2017р.                                 с. Лащова                                         № 12

 

Про аналіз звернень громадян, що надійшли

до виконкому Лащівської сільської ради 

за   І квартал  2017 року

      

     Керуючись п.п. І, п. б, Ч.1 ст..38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про звернення громадян» та Указом Президента України від 07.02.2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпорядженням  голови Тальнівської районної державної адміністрації від 16.11.2015 року №256  «Про заходи райдержадміністрації щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення»,  керуючись рішенням виконкому Лащівської сільської ради №3 від 20.01.2016 року «Про заходи виконкому Лащівської сільської ради щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення»,  заслухавши інформацію секретаря виконкому  сільської ради Данилюк Л.А. з даного питання, виконавчий комітет Лащівської  сільської ради відмічає, що за  І квартал 2017 року до виконкому сільської ради надійшло 3  звернення і  всі усні,   та звернулись по земельних питаннях  6 осіб. Всього звернулося  9громадян.  На особистому прийомі у сільського голови побувало2громадян, у секретаря виконкому – 1гр.. У зверненнях порушувались питання щодо  аграрної політики та земельних відносин, житлової політики, комунального господарства, транспорту та зв’язкута соціального захисту, забезпечення та дотримання законності та охорони правопорядку, праці і заробітної плати.

        Всі звернення були розглянуті в установлені законодавством терміни та вирішені в робочому порядку.  Заяви по земельних питаннях розглядались на сесіях сільської ради.

        Виходячи з вищевикладеного, виконком Лащівської сільської ради

ВИРІШИВ:

1.     Інформацію секретаря виконкому сільської ради Данилюк Л.А. про стан дотримання вимог законодавства щодо звернень громадян у виконкомі Лащівської сільської ради, взяти до уваги.

 

2.     Секретарю виконкому сільської ради  Данилюк Л.А.:

– своєчасно реєструвати заяви громадян, стежити за дотриманням термінів розгляду звернень, вчасно повідомляти заявників про результати розгляду;

-         при реєстрації звернень керуватися постановою КМУ від 24.09.2008 року № 854 «Про затвердження Класифікатора звернень громадян», та відповіді на них;

-         дотримуватися графіка прийому громадян з особистих питань;

-         дотримуватись виконання Указу Президента України від 07.02.2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

 

4.Контроль  за  виконанням  даного  рішення покласти на сільського голову Дворнікову Т.В.

 

 

 

Сільський голова                                                                Т.В. Дворнікова

 

 
  GERB


                                  ЛАЩІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                     ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                          ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

                                                     РІШЕННЯ  

 

 28 квітня  2017 р.                     с.Лащова                                         № 11

   

 

Про затвердження  висновку

про доцільність позбавлення

батьківських прав Терлецької О. С.

 

 

 

         Виконавчий  комітет розглянувши заяву  Квятковської Ірини Миколаївни – проживає вул.. 1 Травня, 6 а с.Гуляйка Тальнівського району Черкаської області    про невиконання батьківських обов’язківТерлецькою Олександрою Сергііївною  по відношенню до її малолітньої  дитини Сивокінь Софії Миколаївни -  29.07.2012 року народження , відмічає наступне.

      Терлецька Олександра Сергііївна – 11.10.1992 року народження проживає та зареєстрована по вул..Братів Білозовичів, 25 в с.Лащова Тальнівського району Черкаської області  народила свою дочку Сивокінь Софію Миколаївну  29.07.2012 року поза шлюбом та має статус матері одиночки.  У 2013 році Терлецька Олександра Сергііївна вийшла заміж.

       Згідно відомостей, вказаних в заявіКвятковської Ірини Миколаївни та наданих копій медичної картки Терлецької Олександри Сергііївни, епікріз – повідомлення №1950 від 12.07.2016 року, Терлецька О.С. почала вживати наркотичні засоби, добровільно проходила стаціонарне лікування від наркоманії в комунальному закладі «Черкаська  обласна психіатрична лікарня» в період з 13.06.2016 року по 08.07.2016 року,  в наслідок чого вона перестала піклуватись про свою дочку , свідомо ухилялася від виконання свого обов»язку по вихованню малолітньої дитини Сивокінь Софії Миколаївни -  29.07.2012 року народження .

      Терлецька Олександра Сергііївна не працює, матеріальних коштів на своє та дочки утримання не має, залишила місце свого проживання. На даний час  місце її знаходження встановлюється  Тальнівським  відділенням поліції Звенигородського відділу поліції ГУНП в Черкаській  області.

      Згідно довідки від 27.04.2017 року за № 2946/58/02-17,  виданої Тальнівським  відділенням поліції Звенигородського відділу поліції ГУНП в Черкаській  області, Терлецькій  Олександрі Сергііївні повідомлено  про підозру за скоєння злочину , передбаченого ч.1 ст.185 КК України.

      Відповідно до характеристики, виданої директором Лащівського НВК  на вихованку  Лащівського НВК Сивокінь Софію Миколаївну, яка була зарахована  до різновікової групи в серпні 2015 року,  остання  протягом 2015-2017 років   перебувала в закладі  тільки 17 днів.

      На запит вихователя  НВК Маліванчук Н.В. до матері  або  родичів             ( бабусі та діда)  про причину  не відвідування  закладу дитиною  відповідь була, що дитина або хворіє, або не має грошей, або перебуває в с.Гордашівці в бабусі та діда.

      Дитина в дошкільному закладі була завжди чиста, охайна. В дошкільний  заклад дитину приводила  мама, інколи бабуся.  Забирали із закладу, як правило,  бабуся та дідусь. Мама з працівниками дошкільного закладу не спілкувалась, чим займається її дитина не цікавилась.

      Обстеження  умов проживання малолітньої дитини за місцем реєстрації  комісія Лащівської сільської ради   не змогла  провести, оскільки за місцем проживання відсутні як господарі так і дитина.

      Згідно довідки від 03.04.2017 року № 184, виданої виконкомом Кобринівської сільської ради малолітня  дитина  Сивокінь Софія Миколаївна -  29.07.2012 року народження проживає  в сім»ї Квятковської Ірини Миколаївни по  вул.. 1 Травня, 6 а,  с.Гуляйка Тальнівського району Черкаської області.

      Відповідно по пояснення Сивокінь Анастасії П. та Сивокінь Миколи С., які є бабуся та дідусь малолітньої  дитини  Сивокінь Софії Миколаївни, що відколи Терлецька Олександра Сергііївнастала вживати наркотики, дитини брала із собою в м.Черкаси, завела в дитини воші. Тому,  дідусь і бабуся залишали дитину більше часу в себе, придбавали дитині одяг,  

 

       Враховуючи вищеперелічене, оскількиТерлецька Олександра Сергііївна фактично самоусунулася від виконання своїх батьківських обов’язків з виховання дитини,  керуючись статтями 19, 164 Сімейного Кодексу України,ст.11 Закону України „Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, п.п.2 п.б  ч.1 ст. 34  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий  комітет  сільської ради

 ВИРІШИВ:

 

     1.Затвердити  висновок про доцільність позбавлення батьківських прав Терлецької  Олександри Сергііївни  – 11.10.1992 року народження проживає та зареєстрована по вул..Братів Білозовичів, 25 в с.Лащова Тальнівського району Черкаської областівідносно  малолітньої дитини   Сивокінь Софії Миколаївни -  29.07.2012 року народження ( додається) .

   2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову.

 

 

 

Сільський голова                                                                           Т.Дворнікова

 

 

 

 

 

 

   ЛАЩІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 28.04.2017р.                                 с. Лащова                                         № 13

 

Про заходи щодо відзначення у 2017році

Дня пам'яті та примирення і 72-ї річниці

перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

 

     Керуючись Указом Президента України №   «Про відзначення у 2016 році Дня пам'яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні» від 8 квітня 2916 року№130/2016 та заслухавши інформацію сільського голови Дворнікової Т.В.  про заходи щодо відзначення та проведення в селі Дня пам'яті та примирення і 71-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні, виконком Лащівської сільської ради

ВИРІШИВ:

 

 1.Затвердити план заходів із відзначення у 2017 році   72-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні:

п/п

Заходи

Термін виконання

Виконавці

1

Упорядкування обеліску Слави та могили Невідомому солдату.

Квітень

Працівники сільської ради, дирекція НВК, керівники підприємств та організацій  села

2

Виділення  коштів для відзначення учасників бойових дій, інвалідів війни, громадянам, які були насильно вивезені на примусові роботи в Німеччину

Квітень  -травень

Керівники підприємств села різних форм

3

Відвідання представниками виконавчого комітету   ветерана війни, учасників бойових дій, інвалідів війни, громадянам, які були насильно вивезені на примусові роботи в Німеччину

систематично

Сільська рада, виконавчий комітетс сільської ради

4

Висвітлення актуальних питань життя громадян старшого покоління, консолідації суспільства навколо національної пам'яті про жертовність Українського народу у період Другої світової війни, його вагомого внеску в перемогу над нацизмом  через засоби  масової інформації

Постійно

Виконком сільської ради

 

 

 

 

 Забезпечення соціально-побутових потреб, надання медичної допомоги та матеріальної підтримки ветерану війни,  учасникам бойових дій, жертвам нацистських переслідувань, дітям війни;

постійно

Виконком сільської ради, керівники підприємств, дирекція НВК

 

Провести уроки пам’яті, заходи присвяченіДнюпам'яті та примирення і 72-ї річниці

перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Квітень-травень

Дирекція НВК

 

Організувати тематичну виставку літератури «Ніхто не забутий, ніщо не забуто»

Квітень

Завідуюча сільською бібліотекою

 

Провести мітинг-реквієм з покладанням вінків, квітів до могили Невідомому солдату та обеліска Слави

09.05.2017р

Виконком сільської ради, керівники підприємств, дирекція НВК

 

Провести  панахидуза жертвами Другої світової війни та молебеньза захисників Вітчизни.

06.05.2017р

Священик сільського храму.

 

 

Сільський голова                                                           Т.В. Дворнікова